Informace o nás

Malou hospůdku "NA HASCE" naleznete v hasičárně v Oprechticích. Název "NA HASCE" je zkratkou slov na hasičárně. Když jsme byli malými dětmi, chodili jsme si hrát na hřiště a vždy jsme říkali, že jdeme na hasku. Dá se říci, že hospůdka je opravdu hasičská, protože výzdobu tvoří hasičská technika a poháry z hasičských soutěží v daném roce. A samozřejmě, že pravidelnou klientelou jsou místní hasiči.

V létě je otevřena zahrádka s velkým "výběhem" pro děti a dětskými atrakcemi - pískovištěm a skluzavkami. Ti dříve narození se mohou sportovně vyžít na kurtu - tenis, nohejbal, volejbal (100,- Kč / hod.)

Provozní doba:

pondělí - zavřeno

úterý - pátek - od 17.00 hodin

sobota - neděle - v létě od 16.00 hodin (v zimě od 17.00)

 

Sortiment piva :

Radegast 10°

Radegast 12°

Maestro 11° - s lavinovým efektem

na čtvrté pípě střídám piva Zubr, Holba, Litovel

čepovaná kofola

 

 

 

 

 


Historie projektu

Hospůdka "NA HASCE" existuje již 6 let. Tradicí se staly červnové Pivní slavnosti (5 ročníků) a štědrovečerní vařonka. Letos na Pivních jsme měli 14 druhů piva : Radegast 10°, Radegast 12°, Gambrinus, Pilsner Urqell, Velkopopovický kozel, Zubr 11°, Zubr černý, Holba 12°, Zubr kvasnice, Maestro Litovel, Free, Bazal, Svijanský máz, Podkrkonošská třináctka. Pivní slavnosti bych nermohla uskutečnit, kdybych neměla své "zlaté ručičky" - přátelé, kteří jsou ochotni se postavit za pípu nebo do kuchyně a pomoci s organizací akce. Kromě rodinných příslušníků mi letos pomohli : naši hasiči se stavbou a bouráním stanů a stánků, opět hasiči se zapůjčením posezení, další posezení zapůjčili myslivci z Nové Bělé, dva stánky jsem měla z SDH Paskov. Z obsluhujícího personálu (nerada bych na někoho zapomněla - a kdyby - tak se ozvi, já Tě doplním) : Hanka a Pavel

Růžičkovi, Lenka a Martin Marynčákovi, Péťa Palička, Hanka Navrátilová, Péťa Nováček, Honza Krejčí, Veronika Krejčí, Markéta a Tomáš Maluchovi, Jarda a Lenka Königovi, Brigita a Jarek Borovcovi (velký úspěch měly Jarkovy palačinky), Dorotka Borovcová, Marta Kunátová, Romana a Tomáš Matějní, Monika a Zdenek Krejčí, Lada Kyriláková, Květa Bandaricová, Danek Matějný, Tomáš Matějný ml.,

 

Dobrý nápad měla Hanka Navrátilová a nechala dopravit do Oprechtic dva koně (až z Rychvaldu od Ostravy) se svými přáteli, kteří se starali o to, aby si zajezdily nejen děti ale i dospělí.


Fotogalerie: O nás

/album/fotogalerie-o-nas/hospoda-1-jpg/
/album/fotogalerie-o-nas/hospoda-2-jpg/
/album/fotogalerie-o-nas/hospoda-3-jpg/
/album/fotogalerie-o-nas/hospoda-4-jpg/
/album/fotogalerie-o-nas/hospoda-5-jpg/
/album/fotogalerie-o-nas/hospoda-6-jpg/
/album/fotogalerie-o-nas/hospoda-7-jpg/
/album/fotogalerie-o-nas/okoli-jpg/
/album/fotogalerie-o-nas/okoli-2-jpg/
/album/fotogalerie-o-nas/okoli-3-jpg/

—————